Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva...
3

jelentkezők

Kínál Építőipari nagyvállalat keres sürgősen HR asszisztens munkatársat Szombathelyre

Assmont Steel Kft. helység: Szombathely

Építőipari nagyvállalat keres sürgősen HR asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • bérszámfejtés előkészítése, közreműködés a havi zárásban
  • kiküldetési rendelvények, munkaszerződések előkészítése
  • utazással, szállással kapcsolatos feladatok ellátása

Német nyelvtudás szükséges!

Előny: bérszámfejtésben való jártasság és személyügyi adminisztrációs tapasztalat.

Önéletrajzokat online kérjük küldeni!

Aktuális álláshirdetések Assmont Steel Kft.
Kínál Sürgősen munkatársat keresünk szombathelyi irodánkba adminisztratív munkakörbe Ennél a cégnél: Assmont Steel Kft. helység: Szombathely 2012-01-11

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2012-01-11
Megtekintve: 941 alkalommal
SzombathelyAllas.hu

SzombathelyAllas.hu a Facebookon!

Kövess minket a Facebookon is!

Ne maradj le a legfrissebb álláslehetőségekről, csatlakozz hozzánk és segítsd az ismerőseidet is egy megosztással!

FaceBook.com/SzombathelyAllas