Adminisztráció, irodai munka

25 év alatti alkalmazottat keresünk szombathelyi belvárosi könyvelő irodába

Fizetés: Bruttó 250000 - 250000 / hónap
2019. 01. 25. 08:37

1 fő alkalmazottat keresünk főállásban, napi 8 órás munkavégzéssel, Szombathely belvárosában található, modern könyvelő irodánkba.

Feltételek:

  • 25 év alatti életkor
  • középfokú végzettség: könyvelés/pénzügy/irodai adminisztráció területén (egyetemi/főiskolai hallgatók, és diplomával rendelkezők, kérjük ne jelentkezzenek)

Amit kínálunk:

  • modern irodai környezet
  • stabil munkahely
  • havi bruttó 250.000 Ft fix fizetés

Jelentkezni önéletrajz elküldésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

vagy telefonon: 0630-3834584

Feladatok:

  • Klasszikus könyvelési, illetve adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • középfokú könyvelő, pénzügyi vagy adminisztratív végzettség (egyetemi hallgató, diplomás, kérjük ne jelentkezzen!)

Előnyök:

  • 1 - 2 év tapasztalat pénzügyi területen, de nem feltétel!

  • Belvárosi modern irodai környezet
  • stabil, bejelentett munkahely
  • barátságos légkör