Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi képviselő kollégát keresünk Szombathely és környékén

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 0 / hónap
2019. 08. 23. 09:55

A 100% magyar tulajdonban lévő Assist-Trend Győr Kft. Észak-Dunántúl egyik meghatározó higiéniai szolgáltatója.

Cégünk küldetése: termékek és szolgáltatások segítségével teljes körű higiéniai megoldások nyújtása, az asztal-, mosdó-, konyha-, mosoda- és épülethigiénia területén. Kereskedelmi képviselő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • vevők kezelése, kapcsolattartás,
  • értékesítési feladatok, rendelések felvétele és koordinálása,
  • munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása,
  • ajánlatkészítés

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • több éves hasonló profilban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • Szombathely és környékének helyismerete,
  • megbízhatóság, pontos, precíz önálló munkavégzés,

Előnyök:

  • HORECA-ban való jártasság
  • professzionális tisztítószer ismeret

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony határozatlan időre
  • kiváló munkahelyi környezet és légkör
  • versenyképes jövedelem (alapbér+ jutalék)
  • fejlődési lehetőség
  • megbízható háttér,
  • kihívást jelentő, változatos feladatok,
  • munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon, tablet
  • dinamikus csapat