Értékesítői munkatárs Duna House Szombathely Kiskar utca

West K&K Ingatlan Kft.

Bruttó 450 000 Ft - 900 000 Ft / hónap
2019. 09. 30.

Ha még pályakezdő, vagy már tapasztalt értékesítő vagy, esetleg unod a régit és inkább valami újba kezdenél, nálunk a helyed! Csatlakozz Kelet-Közép-Európa legnagyobb ingatlanközvetítő cégcsoportjához még ma! Hivatás. Karrier. Hosszútávú lehetőségek.

Feladatok

  • Megbízások és meglévő ingatlanok marketingelése
  • Eladó ingatlanok felkutatása (személyes kapcsolatok, telefonálás útján adatbázishívással, szórólapok, táblák, molinók használatával, korábbi vevők által, irodába érkező ügyfelek megbízásával)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ingatlanok bemutatása a vevők számára
  • Ajánlattétel, ártárgyalások, adás-vételi szerződések menedzselése
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vezetői engedély
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalókészség
  • Empatikusan irányító, konfliktuskezelő jellem
  • Kitartó, egyenletes munkamorál
  • Szakmai tudásvágy
  • Önállló és csapatmunkában való munkavégzés
  • Kreatív, dinamikus, céltudatos, versenyszellemű beállítottság
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli szövegalkotási és helyesírási tudás
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Minimum 1 év értékesítési tapasztalat, akár más területen

Előnyök

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvismeret
  • Ingatlanértékesítői végzettség

Amit kínálunk

  • Mentori támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes irodai háttéreszköz biztosítás
  • Jogi, hitelügyintézői háttér
  • Modern, családias iroda, frekventált helyen
  • Országos szinten kimagasló eredménnyel rendelkező vezetői és kollegiális összetétel
  • Fiatalos hangulatú, vegyes korosztályú csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!