Szakmunka

CNC forgácsoló kollégát keresünk Szombathelyen

Fizetés: Bruttó 280000 - 320000 / hónap
2020. 01. 02. 08:47

Az NVM-TECHNIC Kft. fiatalos, családias légkörű, a magas minőséget előtérbe helyező, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk az alkatrészek, készülékek, kisebb berendezések tervezése és gyártása, értékesítési területünk elektronikai- és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok. Fémmegmunkálás területén tevékenykedő cégünk szombathelyi telephelyére keresünk bővülő csapatunkba új munkavállalókat, az alábbi pozícióba:

CNC FORGÁCSOLÓ

Feladatok:

  • Alkatrészrajzok alapján munkadarabok elkészítése
  • Egyedi és kisszériás alkatrészek gyártása CNC vezérlésű gépeken

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Motiváltság, nyitottság és rugalmas gondolkodás
  • Készség és hajlandóság az együttműködésre és csapatmunkára
  • Önálló, igényes munkavégzésre való képesség
  • Műszaki rajz értelmezése

Előnyök:

  • szakmai gyakorlat
  • jó kézügyesség
  • jártasság több forgácsolási technológiában

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, családias légkörű, a magas minőséget előtérbe helyező, magyar tulajdonú cég
  • A sikeres pályázónak dinamikus szakmai fejlődést, kellemes munkakörnyezetet, hosszú távú stabil munkalehetőséget és versenyképes jövedelmet kínálunk.