Pályázati referens állás Szombathelyen

A Pannon Térségfejlesztő Egyesület munkatársat keres pályázati referens munkakörbe.

A munkavégzés helye: Szombathely

Feladatok

  • projektek előkészítésének teljes körű támogatása
  • projektek megvalósításának nyomon követése, hozzájuk kapcsolódó adminisztrációs, dokumentálási és ügyintézési feladatok ellátása
  • részvétel ajánlatkérések, költségvetések, ütemtervek elkészítésében
  • kifizetési kérelmek összeállításában közreműködés
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • pályázati tanácsadás

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • precizitás, határidőtartás
  • terhelhetőség
  • motiváció új ismeretek megszerzésére

Előnyök

  • pályázati projektek megvalósításával kapcsolatos tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!