Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő/Bérszámfejtő kollégát keresünk szombathelyi könyvelő irodába

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 250000 / hónap
2020. 02. 03. 08:34

Szombathely belvárosában lévő modern, jól felszerelt könyvelő irodába keresünk 1 vagy 2 fő 25 év alatti alkalmazottat, könyvelő/bérszámfejtő pozícióba.

Feltétel a 25 év alatti életkor és OKJ-s végzettség (pénzügy-számviteli ügyintéző; TB ügyintéző; ehhez hasonló területeken szerzett végzettség).

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, megtanítunk mindenre!

Feladatok:

  • Bérszámfejtés
  • Klasszikus könyvelési feladatok

Elvárások:

  • 25 év alatti életkor
  • OKJ-s végzettség maximum (diplomások jelentkezését nem fogadjuk el!)
  • Pályakezdő is jelentkezhet

Előnyök:

  • Bérszámfejtési tapasztalat előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • Havi bruttó 250.000 Ft fizetés
  • Modern, mindennel felszerelt irodai környezet
  • Barátságos munkahelyi légkör