Szállítás, fuvarozás

Fuvaros munkatársat keres építőipari vállalkozás

2020. 09. 21. 08:46

Építőipari vállalkozusunk sofőr munkatársat keres a következő feladatok ellátására:
Építőipari áruk/anyagok/eszközök mozgatása, szállítása jó kondícióban lévő férfiak számára.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattinva lehet.

Feladatok:

  • Anyagbeszerzés és mozgatás építési területre
  • Munkaeszközök mozgatása/pakolása építékezési területre

Elvárások:

  • Vezetői engedély (B kategória)
  • Megbízhatóság,
  • Jó teherbírás
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett fuvarozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teherautó
  • Céges mobil