Sofőr - raktáros állás Szombathelyen B és C kategóriás jogosítvánnyal

Automedón Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

2020. 10. 12.

Szombathelyi kereskedelmi cég B és C kategóriás vezetői engedéllyel rendelkező gépjárművezetőt - raktáros feladatok ellátására munkatársat keres.

Feladatok

  • Partnerek, vevők megrendeléseinek kiszállítása
  • Rakodási, szállítási és adminisztratív feladatok ellátása
  • Az áru gépkocsira fel- és lerakodása kézzel, békával, esetenként targoncával
  • Belső anyagmozgatás
  • Gépjárművezetés mellett a raktári munkavégzés is fontos része a meghirdetett munkakörnek
  • Gépjármű rendben tartása
  • Heti rendszerességgel budapesti áruszállítás és beszerzés

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Hatékony munkavégzés, gyors problémamegoldás

Előnyök

  • budapesti helyismeret
  • Jó fizikai állóképesség
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • cafeteria, egyéb juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott