Papír válogató munkakörbe keresünk munkatársakat Szombathelyen

Hozd ide - Papír - Hulladék Kft.

Betanított munka

Nettó 245000 / Hónap
2021. 10. 12. 11:02

Szombathelyi Kft. keres megbízható, szorgalmas, strapabíró, önállóan dolgozni tudó, alkalmazkodóképes kollégákat szombathelyi telephelyén lévő fűtetlen raktárba papír válogató munkakörbe.

Fényképes önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Papír szelektálás

Elvárások

  • megbízható, szorgalmas, strapabíró, önállóan dolgozni tudó, alkalmazkodóképes

Amit kínálunk

  • nettó 1.250 Ft-os kezdő órabér
  • félévente béremelés
  • osztrák mintára évente kétszer júniusban és decemberben prémium, az előző féléves átlagfizetés
  • mobiltelefon előfizetés
  • fizetett ebédidő
  • egyműszakos munkarend, H-P 9.00-17.00-ig
  • rugalmas vezetőség