Marketing / sales munkatársat keresünk részmunkaidős munkavégzésre Szombathelyen

A megújult Garda Hotel keresi a szállodaipar területén jártas kollégáját, marketing és értékesítési asszisztensként, 4 órás munkavégzésre.

Ha dolgoztál már szállodában, ismered az online foglalási oldalakat és szívesen részt vennél egy szálloda arculatának megtartásában, fejlesztésében, akkor jelentkezz bátran!

Másodállásban is végezhető munkalehetőség!

A munkavégzés helye: Szombathely

Feladatok

  • a szálloda marketing anyagainak elkészítése, kihelyezése, frissítése (Pl.: itallapok, kiírások, szobai nyomtatványok)
  • a szálloda honlapjának feltöltése, tartalom készítése a közösségi média felületeire
  • az online foglalási oldalak kezelése, csomagajánlatok feltöltése

Elvárások

  • tapasztalat a marketing és sales területén
  • a jelentkező rugalmas, kreatív, fiatalos szemléletű valamint pontos és megbízható
  • ismeri és követi az aktualitásokat, trendeket
  • munkájára igényes, precíz
  • önálló marketing és kommunikációs stratégia összeállítása és jóváhagyást követően végrehajtása

Előnyök

  • előny, ha szállodaipar és vendéglátás területe ismert már a jelentkező számára
  • marketing tapasztalat
  • angol és német nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • igényes munkakörnyezet
  • kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • rugalmas munkavégzés
  • kihívások, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!