Vezető főorvos helyettes állás Szombathelyen

Plazmaszolgálat Kft.

Orvos, szakorvos

2022. 04. 20.

Bővülés miatt keressük eredményes csapatunk legújabb tagját az országosan 11 Plazma
Pontot üzemeltető Plazmaszolgálat Kft. rendkívül dinamikusan növekvő gyógyszeripari
szereplőjének szombathelyi Plazma Pontjába, az alábbi pozícióba:

VEZETŐ FŐORVOS HELYETTES

(SZOMBATHELY)

Feladatok

LEENDŐ FELADATAI:

  • Donorvizsgálat szakszerű lefolytatása, a plazmaadók alkalmasságának megítélése előzetes szempontrendszer alapján
  • A vezető főorvos távollétében a donorvizsgáló orvosok munkájának szakmai felügyelete és koordinálása
  • Közreműködés a beosztások elkészítésében, a vezető főorvos munkájának támogatása
  • Beosztás szerint orvosi jelenlét biztosítása
  • Részvétel a munkatársak oktatásában és vizsgáztatásában

Elvárások

ÖN A MI EMBERÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZIK:

  • Általános orvosi diploma
  • Szabálykövető magatartás
  • Empátia, donorvizsgálói készség
  • Kiváló szervezői készség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk

MIRE SZÁMÍTHAT NÁLUNK?

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Emelt béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkafeltételek
  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Szakmai megbecsültség
  • Kényelmes, felszerelt munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok, jutalmak a teljesítmény függvényében
  • 30 nap alapszabadság (kortól függetlenül)

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „FŐORVOS HELYETTES - SZOMBATHELY” jeligére!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!