Mezőgazdasági gépkezelő munkalehetőség

Rácz István Egyéni vállalkozó

Traktoros

Munkavégzés helye: Torony

2022. 04. 21.

Mezőgazdasági gépkezelő, mezőgazdaságban jártas, önállóan dolgozni tudó munkatársat keresünk.

Pár éves gépparkkal /ferguson, John deere/ rendelkezünk, amelyek navigációval, automata kormánnyal vannak szerelve, amelyhez a számitógép ismeret szükséges.

A traktorokhoz kapcsolódó munkagépek ujak, pl: permetező, műtrágyaszóró, talaj elmunkáló gépek.

Feladatok

  • A munka-és erőgépek kezelése, karbantartása, egyéb.

Elvárások

  • jogositvány, gyakorlat, navigációs rendszer ismerete.

Előnyök

  • Permetezésben és aratásban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Fizetés megegyezés alapján.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott