Baptista Tevékeny Szeretet Misszió / Új Esély Központ - nappali ellátás vezető állás Vasváron

„Jobbá tenni, jobbá lenni...”

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió több mint 10 éve végez társadalmi szolgálatot, melynek keretében nehéz sorsú emberek mindennapjaiban nyújt segítséget. Egyik jelentős ellátotti körünk a szenvedélybetegek és pszichiátriai betegek, akik intézményi keretek között kapnak segítséget életvitelük kialakításához. Ezt a munkát felkészült, gyakorlott szakemberi körrel végezzük, mert hiszünk abban, hogy minden ember fel tud állni a legmélyebb pontról is, ha ahhoz kellő segítséget kap. Ezért Új Esély Központunk (szenvedélybetegek és pszichiátriai betegek nappali ellátása szociális alapszolgáltatásban) pályázatot hirdet.

Olyan személyt keresünk, aki céltudatos, határozott, szakmai tapasztalat és vezetői készségek birtokában menedzseli a munkatársak szakmai munkáját és az intézmény működését. Mindemellett az adminisztráció naprakész vezetése, munkatársak beosztásának tervezése, továbbá a más szociális intézményekkel, önkormányzatokkal történő kapcsolattartás sem okoz gondot. Intézményünk kapui egész évben, minden nap nyitva várják a klienseinket. A nappali ellátás vezető effektív hétvégén nem végez munkát, de ha úgy alakul helyettesít terápiás munkatársat hétvégén. A minőségi ellátás működésének szakmai támogatása napi feladat, valamint az intézmény vezetése során a gazdaságossági szempontokat figyelembevétele. A nappali ellátás vezető munkájával hozzájárul az intézmény ellátotti létszámának sikeres feltöltéséhez majd szinten tartásához.

Feladatok

  • szenvedélybeteg-ellátó szolgáltatás vezetése, szakmai projektek megvalósítása
  • munkatársak kiválasztása és koordinálása
  • a minőségi ellátás működésének szakmai támogatása
  • szolgáltatás  képviselete a helyi intézmények között
  • kapcsolattartás a helyi önkormányzattal
  • az intézmény vezetése során a gazdaságossági szempontok figyelembevétele

Elvárások

  • szociális szolgáltatási területen (lehetőleg az említett célcsoportokkal történő) szakmai tapasztalat és/vagy vezetői munka
  • megoldás-centrikus gondolkodásmód, kiváló szervezési- és kommunikációs készség
  • tulajdonosi szemlélet
  • 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott felsőfokú végzettség

Előnyök

  • hosszabb szociális szakmai tapasztalatszerzési idő

Amit kínálunk

  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó 260 000 Ft) és ágazati pótlékból (ezt a korábbi közalkalmazottként ledolgozott évek száma határozza meg), valamint vezetői pótlékból tevődik össze.
    • +béren kívüli juttatások: munkába járás támogatása, munkavállalói ajánlói program
  • Lehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!
  • Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért.
  • Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben.
  • Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.
  • Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szupervíziót és esetmegbeszélő csoportot.
  • Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

Nyitott pozíciónk jelenleg az alábbi településen érhető el: Vasvár

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!