Vendéglátás

Szombathelyen szállodai recepciós munka angol és német nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szombathely
2018. 04. 02. 16:39
Jelentkezem

Szállodai recepciós munkakörbe munkatársat keresünk!

Elvárásaink leendő kollégánkkal szemben:

  • Angol és német nyelv ismerete
  • Udvariasság, jó kommunikációs készség.
  • Önálló munkavégzésre képes.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Kiváló csapat részeként versenyképes fizetés mellett megfelelő szabadidő és fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Szombathely

Önéletrajzokat kérjük küldjék a claudius@claudiushotel.hu email címre.

Jelentkezem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az Adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.