Vendéglátás

Szállodavezető pozícióba munkavállalókat keresünk Szombathelyen

2018. 05. 10. 22:01

A P4W Hotel Residence Szombathely szállodájának operatív irányítására Hotel Manager-t (Szállodavezetőt) keresünk.

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket, a kihívással járó feladatokat és az alábbi leírásban magadra ismersz, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A szálloda napi üzemelésének biztosítása az előírásoknak megfelelően
  • A személyzet toborzásának és kiválasztási folyamatának teljes koordinációja.
  • A szálloda munkatársainak irányítása, a munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése.
  • Aktív részvétel az értékesítésben és a revenue management döntésekben.
  • A vendégekkel való kapcsolattartás és a panaszkezelések gyors és hatékony kezelése.
  • Az üzleti eredmény, bevételek és a költségek nyomon követése és optimalizálása.
  • Az előírt riportok és beszámolók elkészítése és folyamatos konzultáció az üzemeltető irányelveinek megfelelően.
  • A munkáltatói jogkör gyakorlása.

Elvárások:

  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség magyar és legalább egy idegen nyelven (német vagy angol)
  • Értékesítés orientált, vendégközpontú szemlélet
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Dinamikus, terhelhető személyiség
  • MS Office és a Hostware rendszer magabiztos használata
  • Lakóhely a régióban (Lakhatást nem tudunk biztosítani!)

Amit kínálunk:

  • XXI. századi munkakörnyezet és körülmények
  • Teljesítményarányos juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat és szemlélet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai hitvallást is tartalmazó motivációs levéllel lehet legkésőbb 2018. Május 18-ig a korbacs.alexandra@p4wgroup.com email címen.