Vendéglátás

Pultos / Barista munkakörben álláslehetőség Szombathelyen

2018. 06. 04. 21:06

Pultos // barista munkakörbe keresünk egy új csapattagot.

Mit várunk?

  • légy elkötelezett csapatjátékos, mosolygós, nyitott, vidám személyiség
  • szeresd a munkád
  • kommunikálj szívesen a vendégekkel
  • beszélj legalább alapszinten idegen nyelven
  • tartsd tisztán a környezeted
  • légy nyitott az újdonságokra
  • hozd magaddal tapasztalatod, gyakorlatod (barista előmenetel előny)

Mi vár rád?

  • jó hangulatú csapat
  • trendi környezet
  • teljes munkaidő
  • versenyképes fizetés

A képlet egyszerű. Ha az elvárásaink és képességeid találkoznak, nálunk a helyed.

Várjuk jelentkezésed a szombathely@theboxdonut.com e-mail címre.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel.