Minőségellenőr munkalehetőség teljes munkaidőben Szombathelyen

2018. 06. 14. 15:00

Az Sqs 2001 Kft. munkatársakat keres folyamatos műszakos munkarenddel Szombathelyre az alábbi pozícióban: Minőségellenőr

Feladat:

  • alkatrészek vizuális ellenőrzése
  • gyártási hibák kiszűrése, utómunkálása
  • operátori munkavégzés

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,

Előnyt jelent:

  • minőség-ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • tapasztalat több műszakos munkarendben vagy gyári környezetben

Amit kínálunk:

  • saját állományú alkalmazotti munkaviszony
  • stabil, hosszú távú munkavégzés
  • azonnali munkakezdés
  • modern, tiszta munkakörnyezet
  • barátságos légkör
  • alapbéren felüli juttatások
  • közvetlen dolgozói buszjárat (Oszkó, Olaszfa, Pácsony, Vasvár, Rábahídvég, Balogunyom, Sorokpolány, Püspökmolnári, Vasszécseny, Rum, Kám, Alsóújlak településeken)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hr@sqs.hu e-mail címre! Tájékoztatás kérhető hétköznapokon 8 és 14 óra között a 94/506-804-es telefonszámon.