Szombathelyi ipari mosodába karbantartó munkatársat keresünk két műszakos munkarendbe

2018. 06. 14. 15:27

Szombathelyi ipari mosodánkba karbantartó munkatársat keresünk,
két műszakos munkarendbe.

Feladatok: – Termelési folyamat zavartalanságának biztosítása; – Gépek, berendezések megelőző karbantartása, javítása; – Meghibásodás esetén hibakeresés, elhárítás, javítások elvégzése; – Elektromos berendezések karbantartása

Munkarend, munkaidő: Két Műszak: egyik héten 6:00-14:00 másik héten 14:00-22:00. Minden második héten szombati munkavégzés 6:00-14:00.

Elvárásaink: – Szakirányú végzettségű (villanyszerelő vagy elektroműszerész vagy – épületvillamossági vagy gépész vagy lakatos) – Termelőüzemben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat – Esetenként hétvégi munkavégzés vállalása is

Amit kínálunk: – Versenyképes jövedelem – Készpénz-cafeteria – Helyi és helyközi bérlet juttatás – Nemzetközi biztos háttér – Jó munkakörnyezet

Jelentkezés módja: – személyesen a portán: 9700 Szombathely, Sárdi-ér utca 22. vagy – e-mailben küldje önéletrajzát a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre: hr@salesianer.hu

Kérdés esetén érdeklődhet a +36 1 463 7121 vagy +36 1 463 7125 számon.