Villanyszerelő munka Ausztriában szakirányú végzettséggel

Munkavégzés helye: Ausztria
2018. 08. 15. 10:43

Graz közelébe keresünk 10 fő villanyszerelőt hosszútávra.

Feladatok:

  • Egyedi kapcsolószekrények gyártása kapcsolási rajz alapján

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Több éves tapasztalat kapcsolószekrények gyártásában
  • Kapcsolási rajz ismeret
  • 5 fő esetén legalább 1 ember, aki beszél németül
  • Jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Nettó 2300 euró/hó
  • Ingyenes szállás
  • Azonnali kezdés
  • 1 műszakos munkarend
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Ausztria, Graz közelében

JELENTKEZÉS: német nyelvű önéletrajzzal az allas@jobcapital.hu címen!