Villanyszerelő/Elektronikai Műszerész állás Szombathelyen önálló munkavégzéssel

Fizetés: Bruttó 250000 - 350000 / Óra
2018. 08. 24. 09:59

Cégünk fiatalos csapatba önálló ,igényes munkavégzésre munkatársat keres,
Villanyszerelő/Elektronikai Műszerész munkakörben.

Feladatok:

  • Épületvillamossági munkák(vésés,csövezés, nyomvonal építés, eszközök beüzemelése, javítása, dokumentálása)
  • Gyengeáramú berendezések( Riasztó, Kamera, beléptető rendszerek telepítése, karbantartása)

Elvárások:

  • B-Kat. Jogosítvány
  • Önálló Tervszerű munkavégzés
  • Rendszerek dokumentálása
  • Kapcsolat tartása az Ügyfelekkel

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
sorosvillszer@gmail.com