Informatika, telekommunikáció

Mikrohullámú távközlési hálózat technikus munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke
2018. 09. 11. 09:44

Mikrohullámú távközlési hálózat technikus munkatársat keresünk.

A technikus munkatárssal kapcsolatos elvárások:

  • Legalább alapfokú szintű távközlési hálózatok ismerete,
  • tetőn, magas építményen biztonságosan tud dolgozni,
  • mikrohullámú és kábelezési munkálatokban jártas,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • továbbképzésekre, tanulásra nyitott.

Előny:

  • Informatikai szaktudás és gyakorlat.

Főbb feladatok:

  • Szervizelés,
  • hálózatok kiépítése, karbantartása, felügyelete,
  • bekötési és hibaelhárítási feladatok ellátása,
  • csapatmunka,
  • szakmai nyitottság a fejlődéhez.

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Amit kínálunk:

  • korrekt, a munka jellegének megfelelő fizetés,
  • kedves kollégák, családias légkör,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal kizárólag az allas@isiscom.hu címre várjuk!