Építőipar, építészet

Villanyszerelő-rendszerszerelő állás Szombathelyen B kategóriás jogosítvánnyal

Fizetés: Nettó 160000 - 200000 / Hónap
2018. 10. 23. 22:39

Biztonságtechnikai rendszerek – elsősorban tűzjelző rendszerek – telepítésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cégünk keres csapatának bővítésére, hosszútávra, főállású munkatársat, versenyképes fizetéssel.

Képzési és előremeneteli lehetőséget biztosítunk.

Ha Ön úgy gondolja hogy jól dolgozik, nálunk elismerésre talál.

Cégünk 28 éves szakmai múlttal és tapasztalattal várja az Ön jelentkezését.

Tapasztalt és a szakterületen kezdő szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladatok:

  • tűzjelző-, riasztó-, kamera-, beléptető-, hő- és füstelvezető rendszerek telepítése, nyomvonalépítés, kábelezés, szerelvényezés, eszközök telepítése, kiépített rendszerek ellenőrzése, karbantartása és javítása

Elvárások:

  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány),
  • “B” kategóriás jogosítvány,
  • elektronikai ismeretek,
  • önálló, terv alapú munkavégzés,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • némi tapasztalat hálózatszerelésben.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • versenyképes juttatás,
  • béren felüli juttatások,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban,
  • kiszámítható munkaidő (munkanapokon 8:00-16:30).

Munkavégzés helye: Vas megye.

Jelentkezés: +36 30 912-6364 vagy informer63@gmail.com

Céginfo: www.informer63.hu