Vendéglátás

Büfés-pénztáros munkakörben álláslehetőség szakképzett munkavállalónak Szombathelyen

2018. 11. 06. 16:11

Büfés-pénztáros munkakörben álláslehetőség szakképzett munkavállalónak Szombathely településen.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig
Munkavégzés: két műszakban
Helyszín: Szombathely (gyár területén üzemelő) étterem

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvége
  • Étkezés támogatás
  • Támogatott bejárás
  • Munkaruha
  • Biztonságos, korrekt munkakörülmények
  • Bejelentett munkahely
  • Kiszámítható munkarend
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Amiben számítunk Rád:

  • Kiírod és ellenőrzöd a büfé napi árajánlatát az ártáblákon
  • Elvégzed a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat,
  • Tálalás (csak pultból való kiszolgálás van)
  • Tételesen beütöd a pénztárgépbe a vásárolt termékeket
  • Folyamatosan pótolod a lefogyott termékeket
  • Gondoskodsz az eladótér tisztán tartásáról
  • Lezárod a pénztárat és elkészíted a pénztárelszámolást a műszak végén

Amit kérünk:

  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Érvényes negatív tüdőszűrő lelet.

Előnyként értékeljük:

  • Angol nyelvtudás (szóban, alapfokon)
  • Vendéglátói/kereskedelmi végzettség
  • 1-2 év vendéglátásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • Fényképes önéletrajzzal a luk@eurest.hu e-mail címen.