Szombathelyi belvárosi étterembe szakács kollégát keresünk

DOMIROKA Kft.
Szombathely
2019. 03. 14.

Keressük új, szakács munkatársunkat!

Téged keresünk, ha:

  • érdekel a gasztronómia, és még végzettséged, vagy tapasztalatod is van benne
  • nem riadsz vissza változatos feladatoktól, pörgős munkakörnyezettől
  • szívesen dolgoznál egy fiatalos csapatban
  • igényes vagy a munkádra és a munkakörnyezetedre is

Amit ajánlani tudunk:

  • versenyképes fizetés (megegyezés alapján)
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil hátterű munkahely
  •  összetartó kollégák
  • belvárosi, könnyen megközelíthető munkahely
  • kulturált munkakörülmények
  • nyitottság az ötleteidre, ha szeretsz kreatívkodni

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

'Kérdésed van? Keress minket nyugodtan a +36 30 983 8699 telefonszámon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános