Előkészítő munkakörbe kollégát keresünk Szombathelyen

A HOMLOK ÉPÍTŐ ZRT. tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe magasépítési projektek támogatásához.

Kiemelt feladatok:

  • Építésvezető, vállalkozásvezető munkájának szakmai támogatása
  • Műszaki dokumentációs rendszer működtetése
  • Anyagigénylések, felhasználások naprakész nyilvántartása
  • Folyamatutasítások, ellenőrzési listák és űrlapok kidolgozása, folyamatos vezetése a minőségbiztosítási rendszer előírásainak megfelelően
  • Projekt tervek alapján mennyiségszámítások elvégzése, a költségvetésben szereplő mennyiségek felülvizsgálata
  • A projekt tervezője által meghatározott anyagokra és munkadíjakra vonatkozóan ajánlatok bekérése
  • Beszállítóktól, vállalkozóktól beérkezett ajánlatok kiértékelő táblázatának összeállítása, egységárak képzése, ajánlat műszaki tartalmának összeállítása
  • Munkaterületen tevékenykedő alvállalkozók nyilvántartásának vezetése
  • Építésvezetői koordinációkról jegyzőkönyvek készítése, nyilvántartása, megküldése a résztvevőknek
  • Műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, mérések, mérési jegyzőkönyvek ellenőrzése, elkészítése
  • Alvállalkozói szerződések műszaki teljesítésének nyomon követése, az azt nyilvántartó informatikai program adatainak pontos vezetése
  • A műszaki megvalósítás során felmerülő változások, változtatások kezelése, napi munkák nyomon követése;
  • Műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, mérések mérési jegyzőkönyvek ellenőrzése, elkészítése

Elvárás:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építésztechnikus) / felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma) előnyt jelent
  • 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó probléma megoldó készség
  • Terhelhetőség, koncentrálóképesség
  • Felelősségtudat
  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása a kollégákkal és partnereinkkel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Amit kínálunk: Hosszú távú együttműködés
  • Részvétel magas színvonalú, nagy volumenű projektek sikerében
  • Szakmai gazdagodás lehetősége
  • A mindennapi munkában gyors vezetői döntések, közvetlenség, emberség
  • Már összekovácsolódott csapat támogatása

Munkavégzés helye: Vas megye (Szombathely)

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános