Raktáros munkakör betöltésére munkatársat keresünk Szombathelyen

Hazai tulajdonú, több mint 30 éve sikeresen működő épületgépészeti, fürdőszoba és építőanyag kis- és nagykereskedelmi vállalat szombathelyi telephelyére raktáros munkatársat keresünk egy műszakba.

Feladatok

  • A telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiról történő fizikai és targoncás fel-lepakolása
  • az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása
  • részvétel a raktári árumozgatásban, árukiadásban és a bejövő áru beraktározásában
  • az okmányok kezelése és leigazolása
  • a raktározott áruk csomagolása, a transzportok összeállítása, az anyagok komissiózásának előkészítése
  • a mennyiségi és/vagy minőségi eltéréssel érkező áru, valamint a tárolt áruk minőségi változásainak követése, jelzése
  • részvétel a negyedéves és éves leltározásban
  • a rend és a tisztaság betartása a raktározás és a telep rá bízott területén
  • a raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása; a gépek, targoncák napi ellenőrzése

Elvárások

  • minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • középfokú (preferáltan raktározási-, logisztikai) végzettség vagy szakközépiskolai érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány;
  • új, NKH gépkezelői hatósági vizsga (targonca vezetői engedély)
  • lendületes, gyors és precíz munkavégzés
  • nagyfokú megbízhatóság, önállóság
  • kimagasló terhelhetőség, stressz-tűrés
  • a munka iránti elkötelezettség, lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
  • pozitív, eredményorientált hozzáállás
  • nyitott, rugalmas jellem
  • együttműködés, csapatszellemű hozzáállás

Előnyök

  • épületgépészeti vagy csempe-szaniter kereskedelemben szerzett raktározási és/vagy árumozgatási munkatapasztalat
  • raktározási-, logisztikai végzettség

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • versenyképes fizetés
  • bejárás támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott