Szombathelyi bababoltunkba értékesítő munkatársat keresünk

Héra Róbert Egyéni vállalkozó
Szombathely
Bruttó 1 000 Ft - 1 200 Ft / óra
2019. 08. 26.

Meglévő csapatunk bővítéséhez keresünk üzletünkbe értékesítő kollégát/ kolléganőt!

Előny:

  • babatermékek ismerete, kereskedelmi (bababolti) tapasztalat,
  • rugalmasság,
  • precíz munkavégzés.

Munkakör:

  • bababútorok, babakocsik, babakelengye értékesítése, vevők teljeskörű kiszolgálása

Férfiak jelentkezését is várjuk!

Jelentkezhetsz hozzánk akkor is, ha teljes munkaidős vagy ha csak részmunkaidős állást szeretnél.

Munkavégzés helye: Szombathely, Paragvári út 73. -Ide is várjuk a fényképes önéletrajzokat vagy emailben, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elvárások

  • Babatermékek ismerete, (tanulásra való hajlam)
  • kereskedelmi (bababolti) tapasztalat,
  • vevőorientáltság,
  • precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Tapasztalat babatermékek értékesítésben

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat, jó hangulat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!