Aerofitness Club - recepciós-pultos kollégát keres

Cor-Tad Kft.

Nettó 72 000 Ft - 90 000 Ft / hónap
2019. 09. 30.

Havi 80-90 ( naponta 8, maximum 12 órás) munkaidőben keresünk klubunkba recepciós-pultos kolléganőt.

A munkanapokat előre 1 hónapra adjuk meg. Munkaidőbeosztás:hétköznapokon 6:30-14:30-ig, vagy 14:00-22:00-ig hetente váltott műszakban 2 munkanap, minden második hétvégén 9:00-21:00 1 hétvégi munkanap.

Az esetleges programok miatt a napok esetenkénti cseréje megoldható.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, informálása, kiszolgálása a fitness és a kávézó irányába is.

Elvárások

Ápolt külső, rendezett öltözet, jó problémamegoldó képesség, jó kisugárzás és kommunikáció, sport-egészség iránti érdeklődés. Jó teherbírás (Ne okozzon gondot max. 25 kg-os súly tartóra helyezése)

Előnyök

  • Sportmúlt, fitnesz ismerete, vendéglátásban szerzett tapasztalat, német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Családias légkör, jó csapat, kellemes ügyfelek, rugalmas kollégák, megbízható vezetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!