Telefonos értékesítő munkatársat keresünk otthoni munkavégzéssel

ko records Bt.

2019. 11. 25.

A ko records Bt. keresi új kollégáit, otthoni munkavégzéssel, telefonos értékesítő pozícióba.

Feladatok

  • Új ügyfelek akvirálása
  • Napi kapcsolattartás a saját ügyfélkörrel
  • Folyamatok/rendszerek optimalizálására javaslattétel
  • Értékesítési - CRM - rendszer működtetése.
  • Meglévő ügyfelek gondozása, portfólió megtartása, szerződések kezelése kizárólag telefonon.

Elvárások

  • Kitűnő kommunikáció készség, szóban és írásban egyaránt
  • felhasználói színtű informatikai ismeretek
  • értékesítés-orientált gondolkodásmód
  • magabiztos fellépés
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • vállalkozói gondolkodás mód
  • zeneipari ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • előnyt jelent: idegen nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • otthonról végezhető munka,
  • kötetlen munkaidő,
  • érdekes, izgalmas ügyfélkör és feladatok

Ha nem szereted a napi rutint, érdekelnek a kihívások, nem zavar, hogy hétvégén is csöröghet a telefon Te vagy a mi kollégánk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!