Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő kollégát keresünk szombathelyi bababoltba

2020. 02. 19. 09:52

18 éve működő szombathelyi bababoltba keresünk elsősorban férfi értékesítő kollégát!
Létszámbővítés!
Hosszú távú álláslehetőség! Teljes, részmunkaidős és beugrós állás is betölthető.

Munkavégzés helye: Szombathely, Paragvári út 73. Mini Manó Bababolt
Az üzlet nyitvatartása: hétköznap: 9.30-17h, szombat: 9-12h

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • babakocsik, bababútorok, autósülések értékesítése
  • szállítmányok átvétele
  • az üzlet napi feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Agilis, dolgozni akaró, jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat keresünk, aki hajlandó folyamatosan képezni magát, megsimerni az újdonságokat.

Előnyök:

  • Kereskedelmi tapasztalat