Takarítónő munkatársat keresünk szombathelyi gyógyszertárba

Vasi Calendula Gyógyszertár Bt.
Szombathely
Bruttó 135 000 Ft / hónap
2020. 04. 03.

A  szombathelyi Calendula gyógyszertár takarítónőt alkalmaz azonnali kezdéssel, heti 30 órában

(6 óra/nap).

Elvárások: pontos, precíz munkavégzés. Ideális életkor: 30-45 év.

Jelentkezés és önéletrajz küldése a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Gyógyszertár napi takarítása, időszakos takarítások, üvegportálok tisztítása, mosás, mosogatás, vasalás, segédkezés a naponta beérkező áruk kipakolásában.
  • Létrahasználat lehetséges!

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Tiszta munkahely.

Amit kínálunk

  • Kétműszakos munkarend. 07:00-13:00-ig és 11:30-17.30-ig heti váltásban. Kívánságra a délutános munkabeosztás állandóan lehetséges.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!