Kereskedelem, értékesítés

Szombathelyi babaszaküzletbe értékesítő férfi és női munkatársat keresünk

2020. 05. 21. 10:06

18 éve működő szombathelyi bababoltba keresünk férfi és női értékesítő kollégát!

Létszámbővítés!
Hosszú távú álláslehetőség, korrekt fizetéssel!

Munkavégzés helye: Szombathely, Paragvári út 73. Mini Manó Bababolt

Az önéletrajzokat személyesen, üzletünkben is leadhatják!

Érd: 30/5606678
Az üzlet nyitvatartása: hétköznap: 10-17h, szombat: 9-12h

Feladatok:

  • Vevők teljes körű kiszolgálása, babakocsik, bababútorok, autósülések, komplett bakelengye értékesítése, az üzlet napi feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégés
  • Folyamatos tanulás, a babatermékek ismerete

Előnyök:

  • Kereskedelmi tapasztalat, babatermékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú álláslehetőség, korrekt fizetés