Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk szombathelyi irodánkba

Fizetés: Bruttó 300000 - 600000 / hónap
2020. 06. 02. 12:13

Gyere hozzánk dolgozni!

Nem tudsz a szakmádban elhelyezkedni? Megszűnt a munkád? Váltani szeretnél? Netán pályakezdő vagy? Nem találsz munkát? Gyere hozzánk!

Az Openhouse szombathelyi irodájába ingatlanértékesítőket keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • ingatlanok bemutatása és értékesítése
  • új megbízások felvétele
  • kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • lelkes, motivált, teljesítmény-centrikus személyiség
  • határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • minimum középfokú végzettség

Akár havi 300-600.000 Forint kereseti lehetőség.

Előnyök:

  • értékesítési területen szerezett tapasztalat
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos üzleti háttér
  • összehangolt csapatmunka
  • fiatalos csapat
  • rugalmas időbeosztás
  • szakmai tanfolyam
  • előmeneteli lehetőség
  • átlagon felüli jövedelem jutalékos rendszerben

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, kérlek küldd el az a "Jelentkezem" gombra kattintva.