Szombathelyi babaszaküzletbe értékesítő férfi/női munkatársat keresünk

18 éve működő szombathelyi bababoltba keresünk férfi/ női értékesítő kollégát!

Létszámbővítés!

Hosszú távú álláslehetőség, korrekt fizetéssel!

Munkavégzés helye: Szombathely, Paragvári út 73. Mini Manó Bababolt

Az önéletrajzokat személyesen, üzletünkben is leadhatják!

Tel.: 30/56 066 78

Az üzlet nyitvatartása: hétköznap: 10-17h, szombat: 9-12h

Feladatok

  • Vevők teljes körű kiszolgálása
  •  babakocsik, bababútorok, autósülések, komplett bakelengye értékesítése
  • az üzlet napi feladatainak ellátása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégés
  • Folyamatos tanulás, a babatermékek ismerete
  • Kereskedői szemlélet
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Pénztárgépkezelés

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat, babatermékekben való jártasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú álláslehetőség, korrekt fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!