Ingatlan tanácsadó, közvetítő kollégát keresünk Szombathely és környékén

OHome Ingatlanközvetitő Kft.

Bruttó 3 000 000 Ft - 600 000 Ft / hónap
2020. 10. 14.

Az Openhouse Cégcsoport szombathelyi Franchise partnere két fő

Ingatlan tanácsadó, közvetítő

 munkatársat keres a szombathelyi irodájába.

Ha neked is fontos a kiszámíthatóság és a biztonság, csatlakozz az Openhouse Cégcsoport ingatlanközvetítő hálózatához! Tanulj olyan sikeres szakemberektől, akik már bizonyítottak a szakmában! Folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk, és támogatunk, hogy mielőbb eredményes legyél.

Légy részese sikereinknek, csatlakozz az országos hálózatunkhoz, a szombathelyi irodához!

Feladatok

Miért legyél ingatlan tanácsadó az Openhouse Cégcsoportnál?

  • Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz, és a hálózatok közül mi biztosítjuk a kreativitás szabadságának lehetőségét
  • Magas márkaismertségünk jelentősen segíti az értékesítési folyamatokat
  • Fix és jutalékos jövedelem, teljesítményarányos, motiváló érdekeltségi rendszer
  • Karrierrendszerünk könnyű előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít
  • Bármelyik bank termékeit ajánlhatod
  • Hazánk egyik leginnovatívabb ingatlan-nyilvántartási szoftverét használhatod
  • Országosan, korlátozás nélkül foglalkozhatsz értékesítéssel
  • Folyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzést biztosítunk
  • A csatlakozás első napjától biztosítjuk az értékesítés lehetőségét, gyakran a máshol nem elérhető ingatlan-állománnyal foglalkozunk
  • Modern irodai infrastuktúra, biztosított betérő ügyfélkör és földrajzi terület
  • Irodai, régiós, országos csapatépítők, sportnapok, gálák
  • Folyamatos értékesítési versenyek

Elvárások

  • Törvényi előírás a középfokú iskolai végzettség.
  • Előnyt jelenthet a kitartás, tanulási vágy, saját gépjármű használat, nyelvismeret.

Nyitott vagy a változásra? Felkeltette az érdeklődésedet ez a gyönyörű hivatás?

Szeretnél az otthonteremtés élményéért tevékenykedni?

Akkor ne habozz, mert most csak két jelöltet keresünk…

Jelentkezz egy kötetlen beszélgetésre Neisz Ágnes Franchise tulajdonosnál.

  • Telefon: 70/946-8206
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, kérlek küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Előnyök

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!