A Mini Manó Bababolt szombathelyi Babaszaküzletébe férfi/női munkatársat keresünk

Héra Róbert Egyéni vállalkozó
Szombathely
Bruttó 250 000 Ft / hónap
2020. 12. 28.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Babaszaküzletünkbe keresünk férfi/ női munkatársat!

Mini Manó Bababolt

Értékesítői munkakör (szakeladó-pénztáros)

Nyitvatartás: H-P: 10-17h, szombat 9-12h

Előny:

  • kereskedelemi (bababolti) tapasztalat
  • babatermékek ismerete
  • kereskedelmi szemlélet
  • jó kommunikációs készség

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, korrekt fizetéssel.

Csak akkor jelentkezz, ha hosszú távra tervezel, vállalni tudod a folyamatos tanulást, a babatermékek, újdonságok naprakész ismeretét.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges, személyesen (Szombathely, Paragvári út 73.) vagy e-mail-ben a "Jelentkezem" gommbra kattintva.

Érd.:  0630/ 56 066 78

Feladatok

  • Vevők teljes körű kiszolgálása, babakocsik, bababútorok, autósülések, komplett bakelengye értékesítése, az üzlet napi feladatainak ellátása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégés
  • Folyamatos tanulás, a babatermékek ismerete

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat, babatermékek ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú álláslehetőség, korrekt fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!