Üzemvezető állás Szombathelyen

Az NVM-TECHNIC Kft. fiatalos, családias légkörű, a magas minőséget előtérbe helyező, magyar tulajdonú cég.

Fő tevékenységünk az alkatrészek, készülékek, kisebb berendezések tervezése és gyártása, értékesítési területünk elektronikai- és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok.

Fémmegmunkálás területén tevékenykedő cégünk szombathelyi telephelyére keresünk bővülő csapatunkba új munkavállalókat, az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

Feladatok

  • Egyedi és kisszériás alkatrészek gyártásának szakmai szervezése
  • Munkaszervezés, beosztottak (3-6 fő) irányítása
  • Anyag- és szerszám beszerzés
  • Az üzem működésének biztosítása: létszám, határidők, működés
  • A tevékenység fejlesztése
  • Ajánlatok készítése

Elvárások

  • Szakirányú min. technikusi végzettség
  • Szakmai gyakorlat fogácsolás területén
  • Kisebb csapat irányítására, motiválására való képesség
  • Műszaki rajz értelmezése és készítése
  • Motiváltság, nyitottság és rugalmas gondolkodás
  • Határozottság, valamint készség és hajlandóság az együttműködésre és csapatmunkára
  • Önálló, igényes munkavégzésre való képesség
  • Rendszerben történő gondolkodás és az üzemi rend megkövetelése, fenntartása
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jártasság több forgácsolási technológiában
  • 3D-s tervező- és CAM programok készségszintű használata
  • Gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • A sikeres pályázónak dinamikus szakmai fejlődést, kellemes munkakörnyezetet, hosszú távú stabil munkalehetőséget és versenyképes jövedelmet kínálunk.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig egy vagy két műszakban
  • laptop

Egyéb juttatások:

  • Bejárási költségtérítés
  • Üzletszerzési jutalék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!