Junior biztosítási tanácsadó 3 éves piacvezető onboarding beillesztési támogatással

DreamLife Solution Kft.
Szombathely
Bruttó 230 000 Ft - 750 000 Ft / Hónap
2021. 03. 09.

Karrierlehetőség

3 éves onboarding karrierprogram a Generali Biztosítónál!

Mi az onboarding?

Egy olyan 3 éves karrierprogram, melynek célja, hogy lehető legtöbb szakmai és anyagi támogatást megkapd és így egy sikeres karriert tudj kiépíteni.

Hogy épül fel a program?

Először is jelentkezned kell, amit megtehetsz alul a jelentkezési íven vagy a weboldalunkon. Ha kiválasztunk, akkor indul az online képzés, ahol megtanulod az értékesítés alapjait és termékvizsgákat teszel. Ha ezeken túl vagy, akkor hivatalosan is tagja vagy a programnak.

Feladatok

  • Biztosítási termékek értékesítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

Elvárások

  • minimum érettségi szükséges

Előnyök

  • felsőfokú diploma előny
  • jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • 3 év alatt közel 4 millió Ft támogatás havi ütemezett kifizetésekben
  • Az első szerződéskötésekben segít a mentorod
  • Gazdátlan ügyfeleket is biztosítunk
  • Legmagasabb jutalékkulcs az első három évben

Milyen előnyei vannak a programnak?

  • Hosszútávú karrier, mindig szükség lesz a munkádra
  • Rengeteg emberrel találkozol, erős kapcsolatrendszer
  • Saját időbeosztás, ha ügyes vagy sok szabadidőd lesz
  • Otthonról is dolgozhatsz

Keresd fel a weboldalunkat további információkért:

Telefonszám bejelentkezés után érhető el.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!