Kapuszerelő kollégát keresünk szerviztechnikus-villanyszerelő végzettséggel Szombathelyen

Az EFA Global Docking Kft. Ipari kapuk szerelésére, szervizelésére elhivatott, magyar tulajdonú, érdi telephellyel rendelkező vállalkozásunk országos hálózatának bővítéséhez

KAPUSZERELŐ kollégát keres  –  elektroműszerész/villanyszerelő képzetséggel, akár alvállalkozóként vállalkozói szerződéssel.

Feladatok

  • Ipari kapuk működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Szögvaskeretek gyártása, szerelése, javítása
  • Általános épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • Kapcsolási és bekötési rajzok értelmezése

Elvárások

  • Precizitás, önállóság
  • Elkötelezettség igényes munkára
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Lendületes-, fejlődni vágyó hozzáállás
  • „B” kategóriás jogosítvány (előny: C+E kat. jogosítvány).

Előnyök

  • Hegesztői tapasztalat
  • Lakatos végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Egyműszakos munkarend
  • Vidám, segítőkész csapat
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása
  • Gépkocsi, mobiltelefon biztosítása
  • Baleset, életbiztosítás
  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Munkavégzés helyszíne: elsősorban Szombathely (Nyugat-Dunántúl)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Cégközpont: Érd (továbbképzések helyszíne).
  • Saját autó nem szükséges

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!