Áruházi piackutató munkatársat keresünk Szombathelyen

Provider Consulting Kft.
Szombathely
Bruttó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 11. 05.

Cégünk 4 éve üzemeltet megbecsült áruházi partnerünknél pénzügyi partnerpontokat.

Kirendeltségeinknél munkatársaink segítik a vásárlókat egy nyereményjátékban való részvételben és egy rövid kérdőív kitöltésében.

Feladatok

  • Áruházba beérkező vásárlók megszólítása, figyelmük felkeltése
  • Kérdőív kitöltetése és adminisztrálása
  • Nyereményjáték feltételeinek ismertetése

Elvárások

  • Dinamikus, kommunikatív, kitartó és nyitott személyiség vagy
  • Nem okoz számodra gondot a vásárlók megszólítása
  • Jól kezeled a visszautasítást

Előnyök

  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság

Amit kínálunk

  • Havi fix bérezés, melyet egy teljesítményarányos bónuszrendszer egészít ki
  •  Végzettség nélkül is hosszútávra tervezhetsz velünk
  •  1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás; napi 6 órás munkavégzés
  •  Állandó helyen történő munkavégzés
  •  Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  •  Biztos munkahely - Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!