Üzletvezető pozícióban álláslehetőség Szombathelyen

A Pannon Helyi Termék Nonprofit Kft. több mint 15 éve tevékenykedik a helyi termékekkel kapcsolatos területeken. A helyi termékek és termelők népszerűsítésével, értékesítés támogatással, képzésekkel, szemléletformálással, saját termékek előállításával foglalkozunk.

A Kft. működteti az Édes Vidék Cukrászműhelyt, a Kilences Cafe és Kultfood éttermet és a Helyből Finom Pékséget. Újonnan nyíló helyi termelői boltunkba keressük új munkatársunkat, aki a Vásárcsarnokban üzletvezetői feladatok ellátásával kapcsolódna be a csapat munkájába.

Feladatok

Új munkatársunk üzletvezetőként az alábbi feladatokat látja majd el:

beszerzés

  • termelőkkel, beszállítókkal kapcsolattartás, szerződéskötés, teljesítések nyomonkövetése
  • beszerzési lehetőségek és szállítók felkutatása
  • áruátvétel, termékek kifizetése

készletezés

  • szakszerű tárolás és kezelés - a megfelelő helyen, raktári rend kialakítása, fogyás figyelése, leltár készítése

értékesítés

  • értékesítés, vevők visszajelzéseinek figyelése, csomagolás
  • marketing tevékenység
  • esetleges reklamációk intézése
  • nyugta/számla adás, elszámolás elkészítése, kapcsolattartás a pénzügyi csoporttal

üzletvezetési feladatok

  • munkarend kialakítása
  • munkatársak feladatainak kordinálása, szabadságok kiadása
  • pénzügyi eredmények figyelése, riportok készítése
  • webáruház készlet feltöltése, figyelése, kiszállítás szervezése

Elvárások

  • Szakirányú tapasztalat - kereskedelmi területen
  • Vezetői kompetenciák, korábbi tapasztalatok megléte
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Csapatszellem
  • Felelősségvállalás
  • Jogosítvány

Előnyök

  • Kereskedő boltvezető végzettség
  • Kereskedő boltvezetői gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!