Értékesítési tanácsadó (audiológus) pozícióba munkatársat keresünk Szombathelyen

Cégünk, a dán tulajdonú Mediszintech Audiológia Kft., dinamikusan fejlődő szereplő a magyarországi hallásrehabilitáció piacán.

Szombathelyi halláscentrumunkba keressük új kollégánkat,

értékesítési tanácsadó (audiológus) pozícióba.

Feladatok

  • halláscentrum zökkenőmentes menedzselése
  • ügyfelek hallásdiagnosztikájának, személyre szabott hallásrehabilitációjának és utógondozásának támogatása
  • magas színvonalú hallókészülék ellátás támogatása
  • egészségügyi asszisztensi - és adminisztratív feladatok támogatása

Elvárások

  • érettségi
  • határozott, kommunikatív személyiség
  • ügyfélközpontúság
  • nyitottság és folyamatos fejlődni akarás

Előnyök

  • kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
  • egészségügyi végzettség
  • audiológus asszisztens végzettség
  • GYSE forgalmazói végzettség

Amit kínálunk

  • összetett, változatos munkakör
  • audiológiai asszisztensi képzés támogatása
  • lendületes, összetartó csapat
  • motiváló juttatási csomag (alapbér + jutalék)
  • folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel ellátott önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!