Szállodai recepcióst keresünk 4-6 órás munkakörbe Szombathelyen

Csatlakozz az Artis csapatához!

Recepciós pozícióba, négy vagy hat órás munkakörbe várjuk határozott, precíz és legalább egy idegen nyelven is magabiztosan kommunikáló új kollégánkat. Angol és/vagy német nyelvtudás elengedhetetlen. Szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat és plusz nyelvtudás előnyt jelent!

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • vendégek fogadása, bejelentkeztetése
  • számlázás
  • adminisztratív feladatok ellátása, telefon kezelése, levelezés
  • problémák kezelése, megoldása
  • szállodai szoftver naprakész használata

Munkabeosztás: nappalos és éjszakás 12 órás műszak

Elvárások

  • magabiztos aktív nyelvtudás ( elsősorban angol nyelven, német nyelvtudás előny )
  • önálló munakvégzés és problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség idegen nyelveken is!

Amit kínálunk

  • Az Artis Boutique Hotelben - Szombathely egyik legszínvonalasabb négy csillagos szállodájában - kultúrált körümények és vendégek között, stabil beosztásban és biztos munkahellyel várjuk a jelentkezőket.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!