Projektmenedzser munkakörbe keresünk munkatársat Szombathelyen

A Hegypásztor Kör Oszkói központtal elsősorban a Vasi Hegyháton és Vas megye területén működik. Új munkatársunkat szombathelyi munkavégzésre keressük. Feladata az egyesület tevékenységéhez kapcsolódó pályázati projektek menedzsment feladatainak és pályázati adminisztrációjának ellátása lesz.

Várjuk azok jelentkezését, akikhez közel áll a hagyományos értékek átörökítése, közösségépítés és mindaz a szellemiség, amely egyesületünk mindennapjaihoz kapcsolódik.

Feladatok

  • projektfejlesztésében való részvétel, közreműködés pályázatírásban,
  • projektmenedzsmenthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, beszerzési eljárások lefolytatása,
  • projekt előrehaladásáról kimutatások készítése, határidők figyelése, visszacsatolás az aktuális feladatokról,
  • kapcsolattartás a Hegypásztor Kör munkatársaival és az alvállalkozókkal,
  • pályázati elszámolások, beszámolók, fenntartási jelentések benyújtása,

Az új projektmenedzser kollégánk tevékenységét a pályázati koordinátorral együttműködve, az ő szakmai irányítása mellett végzi el.

Elvárások

  • csapatszellem,
  • munkájára igényes, pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • a munkafolyamatok szervezésében proaktív, problémamegoldó személyiség
  • felsőfokú iskolai végzettség,

Várjuk azoknak az ambíciózus pályakezdőknek a jelentkezését is, akik nyitottak ennek a területnek a megismerésére.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • projekektmenedzsment területén korábban szerzett tapasztalat
  • civil szervezetekkel kapcsolatos korábbi tapasztalat
  • projektmenedzsment, pályázatírás végzettség
  • nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Barátságos munkakörnyezet egy innovatív civil szervezetnél.
  • Korszerű informatikai háttér, belső képzések.
  • Munkavégzéshez mobiltelefont és számítógépet biztosítunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!