Titkársági és adminisztratív feladatok ellátására munkatársat keresünk Szombathelyen

A Regionális Humán Innováció Nonprofit Kft. által működtetett Back Office+ Iroda cégre szabottan vállalja át kis és középvállalkozásokban jelentkező feladatokat.

Korszerű informatikai megoldásokkal, gyors és pontos munkavégzéssel segítjuk partnereinket céljaik hatékony elérésében.

Feladatok

Back Office Iroda titkársági feladatainak ellátása:

  • árajánlatok készítése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás, visszajelzések kezelése
  • rendezvények lebonyolítása (terem előkészítése, igény esetén catering biztosítása, online/hibrid események lebonyolításában technikai segítségnyújtás)
  • kávézó napi feladatainak ellátása
  • számlázás, kapcsolattartás a pénzügyi csoporttal
  • épület üzemeltetési feladatainak szervezése

Adminisztratív szolgáltatások ellátása partnereink számára:

  • ügyfelekkel kapcsolattartás, szolgáltatás nyújtása, visszajelzések kezelése
  • kimutatások készítése
  • teljesítésigazolások készítése, számlázás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Párhuzamos folyamatok kezelése
  • Számítógépes ismeretek (MS World, Excel, Power Point)
  • Jó informatikai készségek
  • Jó kommunikációs készségek, ügyfélközpontú munkavégzés

Előnyök

  • Adminisztratív és/vagy titkársági területen szerzett tapasztalat
  • Online felületek ismerete
  • Jogosítvány
  • Nyelvtudás - angol

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Kiszámítható munkaidő
  • Hosszú távú munkakapcsolat
  • Családias hangulat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!