Recepciós állás szombathelyi szállodánkban

Csatlakozz szállodánk csapatához, recepcióst, éjszakás recepcióst és beugrós recepcióst keresünk!

Ha van legalább középfokú végzettséged, pontosan és precízen dolgozol, legalább alapszinten beszélsz angolul, jelentkezz bátran!

Legyél talpraesett, a többit mi megtanítjuk!

Előny a német nyelvismeret, illetve ha van tapasztalatod a vendéglátás területéről.

Barátságos munkakörnyezet és fiatalos csapat vár!

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a pozíció megjelölésével!

Feladatok

  • vendégek érkeztetése, utaztatása
  • ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • telefonhívások kezelése
  • reggeliztetés

Elvárások

  • angol nyelv ismerete, legalább alapszinten
  • légy talpraesett
  • legyen jó kommunikácós és problémamegoldó képességed
  • vendégközpontú szemléletmód

Előnyök

  • német nyelv ismerete előny
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • barátságos munkakörnyezet
  • fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!