Értékesítési menedzser állás Szombathelyen

Vállalkozásunk évek óta kis létszámban, azonban annál nagyobb lelkesedéssel tör felfelé az online kereskedelemben. Kis csapatunk bővítéséhez keresünk lelkes,ambíciózus és precíz kollégát ügyfélszolgálati munkatársnak.

Egyműszakos munkavégzés, minden hétköznap: 8-16 óráig.

Feladatok

  • Termékek hirdetése online platformokon
  • Termékek eladásának támogatása
  • Megrendelések felvétele, kezelése és a szállítások megrendelése partnereinktől
  • Számlázó program kezelése

Elvárások

  • Érettségi és/vagy középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátításáraSocial media ismerete és használata
  • Precíz munkavégzés

Előnyök

  • Marketing területén szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office használában szerzett jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú megbízható munkahely
  • fix fizetés minden hónapban
  • minden esélyt megadunk arra, hogy az ötleteiddel erősítsd és fejleszd csapatunkat
  • előrelépési lehetőség
  • szabad hétvégék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!