Szombathelyi műszaki áruházba értékesítő állás, azonnali kezdéssel 1 fő munkatársat keresünk

Nagy Miklós Ferenc Egyéni vállalkozó
Magyarország
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2023. 03. 27.

Szombathelyen a Nagy Tescoban kialakított 1000m2- es műszaki áruházban (M86 Savaria Store-ban) ,amely több mint 1 éve várja kedves vásárlóit, hogy minőségi háztartási készülékeiket kedvező áron vásárolhassák meg:  értékesítési munkatársat keresünk.

Fiatal segítőkész csapat várja jelentkezésed!

Feladatok

  • Háztartási nagy gépek:
  • Mosógép
  • Mosogatógép
  • Szárítógép
  • Hűtőszekrények
  • értékesítése.
  • Kasszázás
  • Értékesített termékek lecsomagolása
  • Áru kiadása
  • Minőségi kifogások kezelése,jegyzőkönyv készítése

Elvárások

  • Előny, de nem elvárás hasonló területen szerzett értékesítői ,vagy műszaki tapasztalat.
  • Sikeres lehetsz,ha érdeklődsz a műszaki termékek iránt, technológiájuk hónapról hónapra megújul.
  • Izgalmas követni,ahogy egyre modernebb készülékek kerülnek piacra, kényelmesebbé és könnyebbé téve ezzel felhasználóik minden napjait.

Ha számodra is érdekes az innováció,és a kommunikációs készségeddel azt a többi ember számára is szeretnéd átadni, megmutatni:

ITT A HELYED!

Előnyök

  • Jó kommunikációs készség, állóképesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • előrelépési lehetőség,
  • teljesítmény követő bérpótlékok,
  • Bomba jó árakkal segítjük sikered!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!