Szombathelyi kamion mosóban álláslehetőség

Szombathelyi Kamion mosóba munkatársat keresünk hosszútávra, 8 órás munkaidőbe kiemelt bérezéssel.

Önéletrajzát kérem küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

vagy várjuk jelentkezését a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon:

Feladatok

  • Gépi- kézi kamion mosás, tehergépjárművek és speciális felépítmények mosása hétfőtől péntekig 8 órás munkaidőben.

Elvárások

  • Végzettség nem szükséges, betanítás után (3 hónap próbaidő) önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Előny ha rendelkezik autó mosási tapasztalattal vagy már dolgozott valamilyen hasonló fizikai munkakörben.
  • Megbízható, munkájára igényes kollégát keresünk hosszútávra.

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • nyugodt munkakörülmények
  • hosszútávú munkalehetőség
  • családias környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott